Maskot ismini bekliyor

28 Ağustos-12 Eylül 2010 tarihleri arasında Türkiye’de düzenlenecek, 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası’nın resmi maskotunun...

11.03.2010 - 00:00 | MediaCat

28 Ağustos-12 Eylül 2010 tarihleri arasında Türkiye’de düzenlenecek, 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası’nın resmi maskotunun isminin belirlenmesi süreci başladı.

Basketbolseverler, www.tbf.org.tr üzerinde maskot bölümünden veya http://turkey2010.fiba.com/pages/tur/fe/10/fwcm/mascot/index.asp linkinden, maskotun ismi için oy kullanabiliyor. Dünyanın gözünün üzerinde olacağı şampiyonanın resmi maskotu için; “Bascat”, “Onecat” ve “Micho” olmak üzere üç aday isim belirlendi.

Karakteristik özelliklerini Türkiye’den başka hiçbir yerde bulunmayan Van Kedisi’nden alan maskotun ismini belirlenmesi oylamasında bir kişi, bir oy kullanma hakkına sahip. Basketbolseverler maskotun ismini belirlerken, ödül kazanma şansına da sahip olacak. Oylama sonunda belirlenecek isme oy veren talihliler arasında, 4 kişi milli takım forması ve milli takım kampında oyuncularla birlikte yemek yeme şansı, 5 kişi grup maçı bileti, 10 kişi turnuva tişörtü, 20 kişi maskot hediye paketi kazanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.