Martin Sorrell’in Cannes gündemi

Cannes Debate’in bu yılki konukları Twitter ve Viacom’un CEO’larıydı.

23.06.2014 - 13:59 | Ozan Mert

Cannes’ın sabit etkinliklerinden biri olan Cannes Debate yıllardır WPP grubunun CEO’su Sir Martin Sorrell’in yönetiminde gerçekleşiyor. Her yıl dünya çapındaki büyük ve önemli markaların yöneticilerini ağırlayan Sorrell’in bu yılki konukları Twitter CEO’su Dick Costolo ve Viacom CEO’su Philippe Dauman’dı.

Oturumda Twitter ve Viacom’un son dönem faaliyetlerinin yanı sıra medyadaki dönüşüm konuşuldu. Katılımcılar mecraların nasıl birbirlerine girdikleri, içeriğin bu kesişimin merkezinde olduğu, bu durumun medya şirketlerini nasıl bir dönüşüme zorladığı, ne gibi fırsatlar sunduğu, ne gibi yeni dağıtım ve iş modelleri yarattığı, reklam harcamaları ve medya tüketiminin mecralara göre dağılımının neden birbirini tutmadığı gibi başlıklar üzerine sohbet ettiler.

Oturumun tamamına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8GfSjdOcQVs&feature=share&list=PLNoW8IoHWYZyxXPxvpZbSwnJYi2d7yPIs&index=2[/youtube]

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.