Markafoni Grubu’na yeni CEO

Markafoni Grubu'nun yeni CEO'su İlker Baydar oldu.

04.06.2014 - 16:50 | MediaCat

Markafoni Logo

Çokuluslu mültimedya devi Naspers ailesinin bir üyesi olan Markafoni Grubu‘nun yeni CEO’su İlker Baydar görevine 1 Haziran itibarıyla başladı.

Markafoni Grubu'nun yeni CEO'su İlker Baydar oldu. Baydar yeni görevine ilişkin şu açıklamayı yaptı: “Markafoni Grubu’nu daha da ileriye taşıyacak proje ve süreçlere imza atarak, şirketimizi hedeflerimiz doğrultusunda en üst noktalara ulaştıracağız. Dünyanın 129 ülkesinde faaliyet gösteren Naspers Grubu’nun Markafoni Grubu’na yaptığı yatırım, şirketler grubumuza ve ülkemiz piyasasına olan inancın bir göstergesidir. İlerleyen dönemlerde de büyüme hedeflerimiz devam edecektir.”

Naspers Grubu’nun Global Yönetim Toplantısını bu sene 19-20 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştireceğini ve Naspers’ın bu kararı almasının nedeninin grubun Türkiye’ye olan inancının bir göstergesi olduğunu dile getiren Baydar: “Bundan sonraki dönem için belirlediğimiz hedefimiz Türkiye’de online lider perakende firması olmak ve bu konumumuzu çalışan memnuniyeti ve müşteri deneyiminde liderlik ile desteklemek olacaktır” diyerek hedeflerini dile getirdi.

Giriş Fotoğrafı: etohum@flickr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.