Marka Okulu’nda “CMO Perspektifi”

Pelin Özkan moderatörlüğünde gerçekleştirilen derslere yöneticiler konuk oluyor.

25.02.2015 - 10:30 | MediaCat

İstanbul Bilgi Üniversitesi ve MediaCat ortaklığı ile yürütülen Marka Okulu Yüksek Lisans Programı’nda her hafta Cumartesi günleri MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan moderatörlüğünde CMO Perspektifi dersleri gerçekleştiriliyor.

Marka Okulu öğrencilerine bir pazarlama bakış açısı kazandırmak ve kişilerin pazarlama duyusunu geliştirmek amacıyla gerçekleştirilen CMO Perspektifi dersinde her hafta farklı sektörlerde pazarlama ile ilişkili direktörler, CEO pozisyonlarında çalışan seçkin profesyoneller, markalara hayat veren üst düzey yöneticiler, CMO ve şirketlerin üst düzey yöneticilerine ilham veren, zaman zaman da ders veren sanatçılar ve yetenekler Pelin Özkan’ın moderatörlüğünde tecrübelerini paylaşıyorlar. Konuk yöneticiler ve sanatçılar vaka analizlerine yer verdikleri sunumlarında ayrıca markalarını yönetirken uyguladıkları temel ilke ve kuralların yanı sıra ilham aldıkları, beslendikleri modeller, yaklaşımlar ve fark yarattıkları noktalara da yer veriyorlar.

Marka Okulu 2014-2015 Bahar Dönemi CMO Perspektifi dersinde konuk olacak konuşmacılar:

7 Mart 2015
ALİ POYRAZOĞLU– Sanatçı – İçimizdeki yaratıcıyı nasıl keşfederiz, nasıl besleriz?

14 Mart 2015
Feride Edige, Pro İletişim Ajans Başkanı Çağla Gül, Kanyon Pazarlama Müdürü – Her yaratıcı ajansın yanında mutlaka çok yaratıcı bir marka yöneticisi vardır

21 Mart 2015
Bilge Çiftçi Vodafone Head of Brand Marketing Strategy – Yeni nesil bir markanın hikayesi: Marka Stratejisi geliştirmek, fark yaratmak, hikayeyi yaratmak ve yaşatmak. Örnek bir vak’a: Tüm yönleriyle Stat Abi Projesi

28 Mart 2015
Dr. Soner Canko – BKM Genel Müdürü – Finans Sektöründe Marka Yönetimi

18 Nisan 2015
Serdar Erener – Alametifarika Ajans Başkanı – Hikaye için çatışma şarttır

9 Mayıs 2015
Oya Ünlü Kızıl – Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Direktörü – Türkiye’nin en büyük holdinginin iletişimini nasıl yönetiyoruz?

12 Mayıs 2015
Keren Elazari – Security Technologies Expert – Innovation Lessons We Can Learn From Hackers

16 Mayıs 2015
Necati Özkan – Strateji Danışmanı, Avrupa Siyasi İletişimciler Derneği Başkanı – Strateji nedir? Markalara ve topluma yansıması nasıl olur?

23 Mayıs 2015
Elif Çoban – Şölen Gıda CEO – Biscolata ve Şölen Gıda’nın yeni markalarının yaratım hikayesi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.