MediaCat

Marka Hikâyeleri: Logo Yazılım

MediaCat Marka Hikâyeleri serisinde ilk konuğumuz Logo Yazılım.

Marka Hikâyeleri: Logo Yazılım

Türkiye’nin en büyük halka açık yazılım ve en büyük yerli iş yazılım şirketi Logo Yazılım, kurulduğu 1984 yılından bu yana sektörün öncü şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Şirket, mikro işletmelerden kurumsal büyük işletmelere kadar farklı ölçeklerdeki şirketler için iş yazılımlarını pazara sunuyor.

Ürün ve hizmetlerinde yenilikçilik ve yaratıcılığı artıran Logo Yazılım; 4 farklı ülkede, 7 farklı noktada, bin 200’den fazla çalışanı, 800’ü aşkın iş ortağı ile bugüne kadar pek çok firmanın büyüme yolculuğuna eşlik ederek sürdürülebilir başarının temellerini oluşturuyor. Çözüm kümesinde ERP’nin yanı sıra Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş Akış Yönetimi, Depo Yönetimi Sistemleri, İş Analitiği, Perakende Çözümleri ve e-devlet çözümleri gibi çok sayıda tamamlayıcı çözüm bulunan şirket, ayrıca dijital dönüşüm danışmanlığı ve özel proje yönetimi hizmetler de sağlıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.