Marka Deneyimi Yaratmak

Darren Coleman

Anlamlı, ayırt edici marka deneyimleri istisnasız tüm organizasyonlar açısından başarının olmazsa olmazıdır. Etkin marka yönetiminin kilit noktası, müşterilere yönelik pozitif ve akılda kalıcı marka deneyimleri yaratmaktır.

Ne var ki başarılı bir marka bir gecede ortaya çıkmaz, adım adım inşa edilmesi gerekir. İşte bu süreçte fikir geliştirme aşamasından şirket kurulumuna, piyasada güçlü performanstan itibar yaratmaya dek tüm boyutlarıyla bunu başarmanın yollarını öğrenmek istiyorsanız, bu kitap tam size göre. Coleman mesajlarını somut deneyimlere dönüştüren vaka çalışmaları eşliğinde, sistematik bir yaklaşımla sunuyor.

Coleman, Marka Deneyimleri Yaratmak kitabıyla, aydınlatan ve ilham veren, kapsamlı ve çok pratik bir yol haritası sunuyor. Coleman’ın ilkeleri ve rehberliği, şirketlerin uzun vadede başarıyı ve kârlılığı garantileyecek etkili marka deneyimleri tasarlamasına ve sunmasına yardımcı olacak bir elkitabı niteliğinde.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.