Marjinal Sosyal, Sosyal Bağış Hareketi’ni başlatıyor

Marjinal Portel Novelli bünyesinde faaliyet gösteren Marjinal Sosyal, Türkiye'de bir bağış hareketi başlattıklarını duyurdu.

31.03.2017 - 15:29 | Sultan Öncü Arslanoğlu

MarjinalSosyal, Sosyal Bağış Hareketi'ni başlatıyor

Marjinal Portel Novelli bünyesinde 2016 yılından bu yana sivil toplum danışma merkezi olarak faaliyet gösteren Marjinal Sosyal, bugün düzenlenen basın toplantısında 15 sivil toplum kuruluşuyla birlikte Facebook’un da katkılarıyla Sosyal Bağış Hareketi’ni başlatacaklarını duyurdu. Türkiye’de Facebook üzerinden bireysel bağış ve sivil toplum bilinci oluşturulması hedefiyle başlatılan Sosyal Bağış Hareketi’nin anlatıldığı basın toplantısı, Marjinal Porter Novelli Ajans Başkanı Asuman Bayrak, Marjinal Sosyal Kurucu Ortağı Işık Elpek, Facebook Türkiye Kamu Politikaları Sorumlusu Nilay Erdem ve 15 sivil toplum kuruluşunun temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

MarjinalSosyal, Sosyal Bağış Hareketi'ni başlatıyor

Aralarında Koruncuk Vakfı, Bilim Kahramanları Derneği, Darüşşafaka Cemiyeti, KAÇUV, Hayata Destek Derneği, WWF, TEMA, TEGV, KEDV, ÇEKÜL, AÇEV, AKUT, TOÇEV, Tohum Otizm Vakfı ve ASHOKA olmak üzere 15 sivil toplum kuruluşunu tek platformda toplayan Sosyal Bağış Hareketi kapsamında 15 ay boyunca her ayın bir günü bir sivil toplum kuruluşuna Sosyal Bağış Günü olarak adanacak. Biriniz Hepimiz İçin sloganının benimsendiği Sosyal Bağış Günü, her ayın ikinci perşembesi gerçekleşecek.

İlk bağışın 13 Nisan’da yapılacağı platforma buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.