MediaCat

MAPFRE Sigorta’da bayrak değişimi

MAPFRE Sigorta’nın yeni yönetim kurulu başkanı belli oldu.

MAPFRE Sigorta’da bayrak değişimi

MAPFRE Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hüsamettin Kavi, 2015 yılından bu yana sürdürdüğü görevini, emeklilik kararı nedeniyle MAPFRE Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi Nazan Somer Özelgin’e devretti.

31 Mart 2020 itibarıyla şirketin yönetim kurulu başkanlığını devralan Nazan Somer Özelgin, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. Kariyerine 1988 yılında bağımsız denetim şirketi Arthur Andersen’ın İstanbul ofisinde bağımsız denetçi olarak başlayan Somer Özelgin, 1993 yılında serbest muhasebeci ve mali müşavir unvanını aldı. Arthur Andersen’daki kariyeri boyunca birçok projede yer alan Somer Özelgin 1999 – 2000 yılları arasında aynı şirkette finans sektöründen sorumluk ortak olarak görevini sürdürdü. 2000 – 2017 yılları arasında Yapı Kredi Bankası Perakende Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapan Somer Özelgin, Kasım 2018’den bu yana MAPFRE Sigorta’da yönetim kurulu üyeliğinde bulunuyordu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.