MediaCat

Manajans/JWT’den TFI-TAB Gıda’ya transfer

Ajansın başkan yardımcısı ve COO’su V. Emir Işık TFI-TAB Gıda Yatırımları CMO’su oldu.

Manajans/JWT’den TFI-TAB Gıda’ya transfer

WPP bünyesinde faaliyet gösteren J. Walter Thompson Türkiye’de başkan yardımcısı ve COO olarak görev yapan V. Emir Işık, kariyerine müşteri tarafında devam etme kararı alarak TFI-TAB Gıda Yatırımları CMO’su oldu.

Dört yıldır J. Walter Thompson Türkiye ailesinin parçası olan Emir Işık’ın yeni görevi hakkında konuşan J. Walter Thompson Türkiye CEO’su Tuğbay Bilbay konuyla ilgili şu açıklamada bulundu:

“Kariyerinde uluslararası danışmanlık ve marka yöneticiliği de olan Emir Işık ile çalışmış olmak bizim için bir şanstı. Kol kola girip, her geçen gün doğru ve iyi iş yapmanın zorlaştığı bu sektörde Avrupa’nın en etkin ilk 10 ajansı içine girmek dahil çok sık rastlanamayacak bir başarıya imza attık. Yeni görevinde çok başarılı olacağına eminim olduğum Emir’i özleyeceğiz. Onun şirketimize katkısı ticari başarımızı kurumsallaştırmaktan, çok iyi stratejistler yetiştirmekten çok ötede, teşekkür etmek için kelimeler az… […] Önümüzdeki dönemde faaliyetlerimizi bu gücü kullanarak planlayacak, markalarımızı 73 yıldır olduğu gibi hep taze, heyecanlı ve arzu edilir kılmanın yeni yollarını bulmaya devam edeceğiz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.