Coca-Cola’dan Dünya Kupasına özel şişeler

Yeni şişeler ev sahibi ülke bayraklarından ilham alıyor.

15.01.2014 - 11:02 | Haluk Kasarcı

Coca-Cola'dan 2014 Dünya Kupası'na özel mini interaktif şişe tasarımları

Coca-Cola sponsoru olduğu büyük etkinlikler sırasında piyasaya sürdüğü özel tasarım şişeler ile adından söz ettirmeyi hep başarmıştır. Birkaç ay sonra Brezilya‘da gerçekleşecek olan 2014 Dünya Kupası için de gelenek bozulmadı ve Coca-Cola anı değeri yüksek özel seri mini şişelerini tanıttı.

Arjantin, Fransa, İtalya, Almanya, Meksika ve Japonya gibi Dünya Kupası’na daha önce ev sahipliği yapmış ülkelerin yanı sıra Brezilya, Rusya ve Katar gibi önümüzdeki dönemde organizasyonu üstlenecek ülkelerin bayraklarından ilham alınarak tasarlanan 18 mini şişe önümüzdeki birkaç gün içinde görücüye çıkacak. Şişelere eşlik eden JWT imzalı televizyon ve basın kampanyaları da kısa süre içinde yayında olacak.

Eğlenceli tasarımlarıyla dikkat çeken mini şişeleri bir kat daha özel kılan ise interaktif olmaları. Kullanıcılara Facebook veya iPhone ve Android uygulamaları üzerinden özel mesajlar ve avatarlar yaratıp mini şişe sahiplerine gönderme imkânı tanıyan kampanyada mini şişeler hazırlanan mesajları artırılmış gerçeklik yoluyla aktaracak.

Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.