Management Centre Türkiye’ye yeni kurumsal iletişim müdürü

Management Centre Türkiye (MCT) kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Pazarlama ve iletişim danışmanlığının...

22.07.2008 - 13:20 | MediaCat

Management Centre Türkiye (MCT) kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Pazarlama ve iletişim danışmanlığının yanı sıra sağlıklı beslenme alanındaki akademik kariyeri ve girişimciliği ile dikkati çeken Selen Tamer, MCT Kurumsal İletişim Müdürü olarak atandı.

Selen Tamer, Işık Lisesi’nin ardından, New Jersey’deki Rider University’den Pazarlama ve Reklam olmak üzere iki ayrı dalda lisans derecesi aldı. Ardından 2001-2005 yılları arasında American Health Science University’den Beslenme Uzmanı olarak mezun oldu, halen aynı üniversitede Beslenme Bilimi Master programına uzaktan eğitim ile devam ediyor.

Selen Tamer, kariyerine Alice BBDO Reklam Ajansı’nda başladıktan sonra, 2004 yılına kadar Setkom Şirketlet Grubu’nda Pazarlama ve İletişim Koordinatörü olarak görev yaptı. Sağlıklı beslenmeye duyduğu ilgi ve bu alanda aldığı eğitimler sonrasında Nutrizone Sağlıklı Yaşam Danışmanlık Hizmetleri şirketini kurdu ve kurumsal wellnes programlarının hazırlanması, kurum çalışanlarına, okullara, sağlık ve profesyonel spor kulüplerine sağlıklı beslenme danışmanlıklarının yapılması gibi alanlarda çalıştı. Nutrizone ile eş zamanlı olarak bilişim, e-ticaret, perakende gibi farklı sektörlerden şirketlere pazarlama ve iletişim alanında özel danışmanlık hizmeti vermeye devam eden Tamer, her iki alandaki yetkinliklerini MCT bünyesinde birlikte kullanacak. Selen Tamer, MCT’nin kurumsal iletişim çalışmalarını yürütürken bir yandan da MCT bünyesinde sağlıklı beslenme danışmanlığı yapmaya devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.