MediaCat

Maltepe Üniversitesi’nden YKS adaylarına moral şarkısı

Çizimleri Yiğit Özgür’e ait olan filmin müziği Oğuz Durak imzası taşıyor.

Maltepe Üniversitesi’nden YKS adaylarına moral şarkısı

27-28 Haziran 2020 tarihlerinde yapılacak YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) öncesinde sınava girecek üniversite adaylarına moral vermek isteyen Maltepe Üniversitesi, “Kendi hikâyeni yaz” adında 50 saniyelik bir animasyon yayınladı. Çizimleri Yiğit Özgür, müziğiyse Oğuz Durak imzası taşıyan animasyonun yapım sürecini Vanilla Media üstleniyor.

Sınav stresine Coronavirus salgınının neden olduğu endişelerin de eklendiği bu zor dönemde sınava girmeye hazırlanan öğrencilere kendi iç seslerini dinlemeleri gerektiğini tembihleyen animasyonla amaçlarının çizgi ve müziği bir araya getirerek gençlere moral vermek olduğunu söyleyen Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şahin Karasar kampanya hakkında şu yorumda bulundu:

“Öğrenciler hayal ettikleri üniversite yaşamına kavuşacakları için heyecanlılar. Çok çalıştılar, emek verdiler, hayal ettiler, hak ettiler. Maltepe Üniversitesi olarak tüm YKS adaylarına başarılar diliyoruz. Sınavdan önce mutlaka filmi izleyin, şarkıyı ezberleyin; size iyi gelecek.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.