Maltepe Üniversitesi’nden aday öğrencilere moral desteği

Üniversiteden YKS öncesinde öğrencilere moral filmi.

12.06.2019 - 15:00 | MediaCat

Maltepe Üniversitesi'nden aday öğrencilere moral desteği

Maltepe Üniversitesi, 15 – 16 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde üniversite adayı öğrencilere moral vermek amacıyla yeni bir reklam filmi yayınladı.

Dr. Görkem İldaş yapımcılığında, Yiğit Özgür’ün çizimleriyle hayata geçirilen filmde adayların sınav öncesi yaşadıkları ele alınıyor. Kitapların arasına gömülmüş şekilde ders çalışan bir öğrencinin karşısına Özgür’ün karikatürlerinde sıkça kullandığı kedinin, gitarıyla birlikte bir anda çıktığı filmde üniversiteyle birlikte öğrencinin hayatının nasıl değiştiği anlatılıyor.

Müzisyen Evrencan Gündüz imzalı “Kendi Hikâyeni Yaz” şarkısının yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Öner S. Biberkökü oturuyor.

Adaylara başarı dilemek için bu yıl farklı bir yöntem denediklerini belirten Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şahin Karasar, gençlerin en sevdiği yollardan birini seçtiklerini ve karikatürle müziği bir araya getirdiklerini söyledi. Uzun bir uğraş ve hazırlık dönemi sonucu hayata geçen filmin adaylara moral olmasını dilediklerini vurgulayan Karasar, “Maltepe Üniversitesi olarak, YKS’ye girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyor ve sınava girmeden önce kendileri için çekilen bu filmi mutlaka izlemelerini öneriyoruz” dedi.

KÜNYE

  • Reklamveren: Maltepe Üniversitesi
  • Yapımcı: Dr. Görkem İldaş
  • Müzik: Evrencan Gündüz
  • Yönetmen: Öner S. Biberkökü

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.