Maji Network yine fark yarattı

Reklam mecraları dünyasının yaratıcı ajansı Maji Network; İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar’da gerçekleştirdiği...

23.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Reklam mecraları dünyasının yaratıcı ajansı Maji Network; İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar’da gerçekleştirdiği ilk projesi olan  Garanti Bankası Shop&Miles çalışmasından sonra ikinci projesini İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar’da AVEA ile gerçekleştirdi.

Telekomünikasyon dünyasının dev isimlerinden AVEA, AVEA JET kampanyasının lansmanında hedef kitlesini doğru yerde yakalamak adına Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali’nde Security Gates mecrasını kullanmayı tercih etti. AVEA JET, kampanyasının duyurumu için Security Gates’i kullanan AVEA, ölçümlenebilir ilk ve tek mecra ile geridönüşü yüksek bir çalışmaya imza atmanın ayrıcalığını yaşıyor.

Ölçümlenebilir ilk ve tek mecra olan ve zorunlu geçiş alanlarında bulunan Security Gates reklam mecrası AVM’lerden sonra Havalimanı networküyle de markaları tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor.

Her markanın kendine ait hedef kitlesini yakalayabileceği havalimanlarında da markaların tercihi haline gelen Security Gates, iç ve dış hatlar olmak üzere tüm havalimanını kapsayan ve zorunlu geçiş alanı olması sebebiyle her yolcunun mecburi görüş alanında olan bir reklam mecrası olarak markalara algıda kaçınılmazlık ayrıcalığı sağlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.