MediaCat

Magnum’dan fotoğraf sergisi

Ajansın 60. kuruluş yıldönümü vesilesiyle düzenlenen ‘Magnum Fotoğrafları ile Türkiye’ sergisinde,Magnum’a bağlı 16 fotoğrafçının 1940’lardan günümüze Türkiye’de çektiği

Magnum’dan fotoğraf sergisi

Ajansın 60. kuruluş yıldönümü vesilesiyle düzenlenen ‘Magnum Fotoğrafları ile Türkiye’ sergisinde, Magnum’a bağlı 16 fotoğrafçının 1940’lardan günümüze Türkiye’de çektiği fotoğraflar sergilenecek.

Fortis’in katkılarıyla 16 Şubat – 20 Mayıs 2007 tarihleri arasında İstanbul Modern Fotoğraf Galerisi’nde düzenlenecek olan sergide, Robert Capa, Erich Lessing, Constantine Manos, Ara Güler, Gilles Peress, Leonard Freed, Abbas, Alex Webb, Nicos Economopoulos, Gueorgui Pinkhassov, Bruno Barbey, Jim Goldberg, Antoine d’Agata, Paolo Pellegrin, Martin Parr ve Harry Gruyaert’in 213 fotoğrafı yer alacak.

Sergide ayrıca fotoğrafçıların diğer çalışmalarını içeren belgesel niteliğindeki filmlerin gösterildiği iki bölüm daha bulunacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.