Magnum, yeni reklam filmi için olağan bir şüpheliyle anlaştı

Magnum’un sır gibi saklanan bu yılki yeni kampanyasının reklam filminde “Olağan Şüpheliler” filmiyle dikkatleri üzerine çeken...

04.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Magnum’un sır gibi saklanan bu yılki yeni kampanyasının reklam filminde “Olağan Şüpheliler” filmiyle dikkatleri üzerine çeken, “Trafik” filmindeki rolüyle “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” dalında hem Oscar hem Altın Küre ödülü kazanan Benicio Del Toro oynayacak.

Magnum, 2010’daki sürpriz kampanyası için anlaşmaya vardığı ünlü isimle kendinden yine çok bahsettirecek. Magnum’un bu yılki reklam filminde son olarak “Kurt Adam” filminde ana karakterin kendisini başarıyla canlandıran, “Olağan Şüpheliler”, “21 Gram”, “Che”, “Başkaldırış”, “Günah Şehri” ve “Trafik” gibi ödüllü Hollywood filmlerinin yakışıklı oyuncusu, Oscar ödüllü Benicio Del Toro boy gösterecek.

Daha önce reklam filmlerinde Eva Mendes, Elizabeth Hurley, Eva Longoria ve Josh Holloway gibi dünyaca ünlü yıldızlarla çalışan Magnum, bu yıl Benicio Del Toro’nun yer aldığı sıra dışı bir kampanya hazırladı.

Benicio Del Toro hakkında:

19 Şubat 1967’de Porto Riko’da dünyaya geldi. İlk sinema deneyimini 1988 yılında çekilen “Big Top Pee-wee” filminde yaşadı. Soyadı İspanyolcada “boğalardan” anlamına geliyor. Johnny Depp ile yakın arkadaş ve bugüne kadar Alicia Silverstone, Sara Foster, Heather Graham, Scarlett Johansson ve Charlize Theron gibi ünlü kadınlarla birlikte oldu. Kazandığı ödüllerden bazıları:

2001 Akademi Ödülleri – En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Trafik, 2000)
2001 BAFTA Ödülleri – En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Trafik, 2000)
2008 Cannes Film Festivali – En İyi Erkek Oyuncu (Che: Birinci Bölüm, 2008)
2001 Altın Küre Ödülleri – En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Trafik, 2000)
2001 Berlin Uluslararası Film Festivali – En İyi Erkek Oyuncu (Trafik, 2000)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.