MediaCat

Lüksü demokratikleştirmek

Tüm banka işlemlerinin tek uygulama ve kartla yönetilmesini sağlayan MARS, kullanıcılarıyla buluşmaya hazır.

Lüksü demokratikleştirmek

“Neobanking” kategorisinde hizmet vermek üzere hayat bulan yeni nesil finans uygulaması MARS, bugün Grand Hyatt Hotel’de basın mensuplarıyla gerçekleştirilen özel bir lansmanla tanıtıldı. Emrah Kaya, Burcu Bekdaş ve Eray Yüksek ortaklığıyla hayata geçirilen MARS, kullanıcılarına tüm kartlarını tek yerden yönetmek, harcamaları bölüşmek ve farklı kartlardaki limitleri birleştirmek gibi farklı olanak ve ayrıcalıklar sunuyor.

Toplantıda söz alan isimlerden MARS Kurucu Ortağı Emrah Kaya, uzun süreli bir tasarım ve geliştirme sürecinden doğan MARS’ın amacını şöyle özetledi: “MARS ile kullanıcılar tamamen kendilerine göre seçip özelleştirdikleri ve kendi ihtiyaçlarına göre tasarladıkları bir evrene sahip oluyorlar. MARS için özgür ruhlu, parasını akılcı yöneten, yeniliğe açık, kendine has zevkleri olan, premium yaşamak ve avantajlara sahip olmak isteyenlerin buluşma noktası diyebiliriz.”

Mikrofonu Kaya’dan devralan MARS Kurucu Ortağı Burcu Bekdaş ise MARS’ı “bireylerin kendilerini ait hissettikleri segmentlere erişebilmeleri için finans dünyasında şeffaf olarak yola çıkan bir demokratikleşme hareketi” olarak tanımlarken, kurucu ortaklardan Eray Yüksek, kullanıcılara tek bir mobil şube ve kartla tüm finanssal yaşamlarını tek yerden yönetebilme imkânı tanıyan MARS’ın hedefini “çığır açıcı bir yaklaşımla bankacılık dünyasını yeniden yapılandırıp dönüştürmek” olarak özetledi.

Sahip olmak için herhangi bir önkoşul gerektirmeyen MARS’ın Prime, Platinum ve Titanium Metal gibi farklı seçenekleri bulunuyor. Üyelik türüne göre farklı sayıda “koloni”nin parçası olmaya imkân tanıyan MARS, koloni olarak adlandırdığı farklı alanlardaki (moda, kahve, teknoloji, seyahat…) sadakat grupları aracılığıyla kullanıcılarına indirimin yanı sıra mil de kazandırıyor.

MARS’ın sunduğu hizmetler hakkında bilgi almak ve uygulamayı indirmek isteyenler marsneo.com adresinden MARS’ı inceleyebilir.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.