Lowe’e yeni bölgesel yönetici

Lowe grubunun Varşova’da bulunan ajanslarından CEE Lighthouse’ın Network Bölge Geliştirme Direktörlüğüne Anna Jaszczuk getirildi.

18.01.2006 - 00:00 | MediaCat

Lowe grubunun Varşova’da bulunan ajanslarından CEE Lighthouse’ın Network Bölge Geliştirme Direktörlüğüne Anna Jaszczuk getirildi. Yeni görevinde grubun Orta ve Doğu Avrupa’daki tüm iş süreçlerinin ve iç iletişim çalışmalarının geliştirilmesi ve uygulanmasını idare edecek olan Jaszczuk, grubun Türkiye ofisinden de sorumlu olacak.

Son on yıldır Lowe grubunun Polonya ofislerinde görev yapan Jaszczuk, 2000 yılında müşteri grup direktörlüğüne terfi etmişti. Jaszczuk yeni görevinden hemen önce ise Lowe grubunun kilit müşterilerinden Unilever’in markalarının bölgedeki on üç ülkedeki iletişim çalışmalarının koordinasyonunu sağlıyordu.

Lowe’ün bölge yönetiminin başında yine Polonya’dan Tim Hennessy bulunuyor. Hennessy Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Slovakya, Romanya, Türkiye, Sırbistan-Karadağ, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Slovenya, Rusya, Ukrayna ve Makedonya operasyonlarından da sorumlu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.