L’Oréal Paris’ten sınırları kaldırma çağrısı

Damla Sönmez ve Eda Erdem Dündar, Sınırları Kaldır projesi için kamera karşısında.

13.01.2020 - 14:01 | MediaCat

L'Oréal Paris'ten sınırları kaldırma çağrısı

L’Oréal Paris, kadınların başarıya giden yolda karşılaştıkları sınırları kaldırmalarına yönelik yeni bir projeye imza attı. “Sınırları Kaldır” projesinin yüzleri ise Oyuncu Damla Sönmez ve Türkiye A Milli Voleybol Takım Kaptanı Eda Erdem Dündar oldu.

Proje için hazırlanan reklam filminde kamera karşısına geçen Damla Sönmez ve Eda Erdem Dündar, kendi deneyimlerinden yola çıkarak, kadınların sahip oldukları güce inanmalarının önemine vurgu yapıyor ve başarıya giden yolun ipuçlarını paylaşıyor.

Projeye destek verdiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Damla Sönmez, “Bu reklam filminde rol almak benim için büyük bir mutluluk. Yapamazsın denilen her an kendimi sınırlanmış hissediyorum. Sınırları aşmak önce içinizde başlıyor. Münferit örnek veremem ama her engeli aştığınızda esas size biraz daha yaklaşıyorsunuz. L’Oréal Paris’in olduğum kadına dönüşmekte çok büyük etkisi var. Biliyorum, ben bir sürü şeye değerim” dedi.

Eda Erdem Dündar ise projeyle ilgili, “Çekimler sırasında büyük keyif aldım. Sınırları kaldır benim için, ‘Eğer sınırlar gitmek istediğin yere engelse, hepsi senin aşman içindir. Dene ve denemekten vazgeçme. Ayağa kalk ve istediğin şeyi elde etmek için bir şeyler yapmaya başla’ demek. Doğalım, güçlüyüm ve buna değerim” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.