Londra’nın çocuk odaları

Londra menşeli STK The Childhood Trust, yeni kampanyasında şehrin yoksul ailelerinin çocuklarının odalarını ziyaret ediyor.

16.01.2019 - 10:51 | Arzu Nilay Kocasu

Londra'nın çocuk odaları

Londra menşeli sivil toplum kuruluşu Childhood Trust, şehrin en yoksul ailelerinin evlerine konuk olarak bu ailelerin çocuklarının odalarını ziyaret ettiği bir proje hazırladı. Londra’da yoksulluk sınırının altında yaşayan 700 bin çocuğun hayatının önemli bir bölümünü geçirdikleri yatak odalarının Fotoğrafçı Katie Wilson tarafından çekilen fotoğraflarından oluşan proje GOOD Agency imzası taşıyor.

Londra'nın çocuk odaları

Londra'nın çocuk odaları

Londra'nın çocuk odaları

İki yıllık bir çalışma sonucunda hayat bulan proje kapsamında, Londra’daki Foundling Museum’da sergilenen fotoğrafların yanı sıra bir de kitap hazırlanmış. Fotoğraflara ailelerin birinci elden anlattıkları hikâyelerinin eşlik ettiği çalışma, Londra genelinde zorlu yaşamlar süren çocukların hayatlarını ve deneyimlerini gözler önüne sermeyi amaçlıyor.

Londra'nın çocuk odaları

Londra'nın çocuk odaları

Projeyi şu sözlerle açıklıyor GOOD Agency Baş Tasarımcısı Louis Cochrane:

“Ajans olarak STK alanındaki en bilindik kuruluşlardan bazılarıyla çalışıyoruz ve gerek ulusal gerek uluslararası çaptaki en büyük kampanyalardan bazılarında imzamız var. Öte yandan, Bedrooms of London projesinde çalışmak bize kendi şehrimizde yaşayan insanlara, kendi komşularımıza yardım etme fırsatı sundu ve onların hikâyeleri zihinlerimizde hep kalacak. Ailelerle gerçek bir işbirliği oluşturduk, bize hikâyelerini dürüstçe anlatacak kadar güvendiler ve projenin bir fark yaratabilmesi için ellerinden geleni yaptılar.”

Londra'nın çocuk odaları

Londra'nın çocuk odaları

KÜNYE

  • Reklamveren: The Childhood Trust
  • Reklam Ajansı: GOOD Agency
  • Fotoğrafçı: Katie Wilson
Kaynak: Marcomm News

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.