MediaCat

Logitech Türkiye’de üst düzey atama

Logitech Türkiye’de gelişmekte olan pazarlar perakende grup başkanlığı görevini üstlenecek isim belli oldu.

Logitech Türkiye’de üst düzey atama

Logitech’in Türkiye, Orta ve Batı Asya ülkeleri müdürü olarak görev yapan Mustafa Uyar, Logitech Gelişmekte Olan Pazarlar Perakende Grup Başkanlığı görevine getirildi.

Uyar, yeni görevinde toplam 101 ülkeyi kapsayacak şekilde, bölgesel perakende stratejileri geliştirme, deneyim paylaşımı ve eğitim, kanal geliştirme, perakende programları denetimi ve gelişmekte olan pazarların global perakende ekibinin temsili gibi sorumluluklar üstlenecek.

İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Mustafa Uyar, aynı üniversitede Uluslararası İşletmecilik üzerine yüksek lisansını gerçekleştirdi. Executive MBA eğitimini Sabancı Üniversitesi’nde tamamladı. Amerika’da MIT Sloan School of Management ve San Jose State Üniversitelerinde liderlik, inovasyon konularında eğitimlere katılan Uyar, profesyonel kariyerine 25 yıl önce Empa Bilgi Teknolojileri A.Ş.’de satış ve pazarlama alanında başladı. Ayrıca Orta Asya ve Ortadoğu pazarlarında iş geliştirme müdürlüğü görevini üstlendi. 2002-2005 yılları arasında Hızlı Sistem şirketinde dağıtım ve perakende alanlarında yöneticilik yaptı. Logitech’in Türkiye ofisini 2005 yılında kurmasının ardından yerel ve uluslararası birçok sorumluluk üstlendi. Kariyerini markanın Logitech Gelişmekte Olan Pazarlar Perakende Grup Başkanı olarak sürdürecek olan Uyar, aynı zamanda Sabancı Üniversitesi E-MBA Danışmanlık Kurulu üyesi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.