Lobby PR’da yeni atama

Halkla ilişkiler sektörünün öncü kuruluşlarının Lobby PR, deneyimli bir ismi daha kadrosuna kattı. Uzun yıllardır halkla ilişkiler sektöründe başarılı projelere imza atan...

11.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Halkla ilişkiler sektörünün öncü kuruluşlarının Lobby PR, deneyimli bir ismi daha kadrosuna kattı. Uzun yıllardır halkla ilişkiler sektöründe başarılı projelere imza atan Cemil Basa, bundan böyle Lobby PR Müşteri İlişkileri & Strateji Grup Başkanı olarak görev yapacak.

Lise eğitimini Amerika’da tamamlayan, ardından Ege Üniversitesi Amerikan Filolojisi’ni bitiren Cemil Basa, kariyerine çeşitli medya kuruluşları ve halkla ilişkiler ajanslarında devam ettikten sonra, Aralık 2009’dan itibaren Lobby PR bünyesine katıldı.

Müşteri İlişkileri & Strateji Grup Başkanlığı’nı Cemil Basa’nın üstlendiği Lobby PR halen Koç Holding, Migros Ticaret A.Ş., Anadolu Sigorta, Doğuş Otomotiv, Audi, VW Binek Araç, Porsche, Seat, Doğuş Grubu, Koçtaş, Topkapı İçecek, Nike Türkiye, TÜVTURK, Brisa, Bridgestone, Lassa, Vakko,Sabiha Gökçen, Avon, İbrahim Ethem, Efes Pilsen, İş Bankası, Braun,CMS, Sirena Marine, Fahir Atakoğlu’na hizmet veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.