F&C İletişim Danışmanlığı’na yeni müşteri

F&C Marka İletişimi bünyesinde faaliyet gösteren F&C İletişim Danışmanlığı, müşteri portföyüne...

11.12.2009 - 00:00 | MediaCat

F&C Marka İletişimi bünyesinde faaliyet gösteren F&C İletişim Danışmanlığı, müşteri portföyüne Fizyorem Fizik Tedavi & Rehabilitasyon Merkezi’ni kattı.

Bel ve boyun fıtığı tedavisinde dünyadaki en son teknolojiyi İstanbul’da ilk kez kullanmaya başlayan Fizyorem, bu teknolojiyi kullanan tek Fizik Tedavi & Rehabilitasyon Merkezi olma özelliği taşıyor.

İstanbul’da ilk ve tek olarak DRX – 9000 Spinal Dekompresyon tedavi yöntemini kullanan Fizyorem Fizik Tedavi & Rehabilitasyon Merkezi, bel ve boyun fıtığı tedavisinde ameliyatsız yüzde 90 başarı sağlıyor. Fizyorem uzman doktor ve kadrosuyla omurga hastalıklarında fizik tedavi, omurga eğriliğinde ortopedik rehabilitasyon tedavilerinin yanı sıra felç tedavilerinde de 20 yılı aşkın süredir hastalarına hizmet veriyor.

F&C İletişim Danışmanlığı müşterileri arasında, Modoko, Entegre Harç, Sina Enerji, Donat Collection, Şah Inn Paradise ve GESAD yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.