MediaCat

Yılın en iyilerini siz seçin!

MediaCat, pazarlama iletişimi dünyasında 2009 yılının genel bir muhasebesini yapmak amacıyla, Ocak 2010 sayısını özel bir sayı olarak hazırlıyor…

Yılın en iyilerini siz seçin!

MediaCat, pazarlama iletişimi dünyasında 2009 yılının genel bir muhasebesini yapmak amacıyla, Ocak 2010 sayısını özel bir sayı olarak hazırlıyor. Bu özel sayıda çeşitli alanlarda yılın en iyilerini seçmek istiyoruz.

Yılın en iyilerini seçmek için başvuracağımız en önemli kaynaklardan biri ise MediaCat Online kullanıcılarının fikirleri. Siz de aşağıdaki 6 soruyla ilgili fikirlerinizi bizimle paylaşarak pazarlama iletişimi dünyasında yılın en iyilerini seçme sürecine katkıda bulunabilirsiniz.

Sorularımız şunlar…

1.Yılın reklamcısı: 2009 yılında reklam dünyasında en başarılı çalışmalara imza atan reklam ajansı yöneticisi kim?
2.Yılın pazarlama yöneticisi: 2009 yılında pazarlama dünyasında en başarılı çalışmalara imza atan şirket yöneticisi kim?
3.Yılın medya yöneticisi: 2009 yılında medya dünyasında (televizyon, gazete, dergi, açıkhava, radyo, internet vesaire) imza atan en başarılı medya yöneticisi kim?
4.Yılın kampanyası: 2009 yılının en başarılı reklam kampanyası hangisi?
5.Yılın ürünleri: 2009 yılında lanse edilen, gelecek vaat ettiğini düşündüğünüz en başarılı ürün ve hizmetler hangileri?
6.Yılın yeşil projeleri: 2009 yılında iş dünyasında başlatılan ya da ivme kazandırılan, daha yaşanabilir bir gelecek yaratmaya yönelik en başarılı yeşil projeler hangileri?

Anketimize katılmak için tıklayınız

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.