Lobby PR’a yeni medya ilişkileri direktörü

Lobby PR, yeni bir ismi daha kadrosuna kattı. Halkla ilişkiler sektöründe hizmet veren...

12.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Lobby PR, yeni bir ismi daha kadrosuna kattı. Halkla ilişkiler sektöründe hizmet veren Gökçe Dölek, bundan böyle Lobby PR Medya İlişkileri Direktörü olarak görev yapacak.

Kariyerine McCann World Group’ta başlayan Gökçe Dölek, Senem Çapa Halkla İlişkiler, Façonnable ve Rekta Halkla İlişkiler’de görev aldı. Dölek, Mart 2010 itibari ile Lobby PR bünyesine katıldı.

Gökçe Dölek’in Medya İlişkileri Direktörü olarak görev üstlendiği Lobby PR halen medya ilişkileri alanında Koç Holding, Migros Ticaret A.Ş., Anadolu Sigorta, Doğuş Otomotiv, Audi, VW Binek Araç, VW Ticari Araç, Porsche, Seat, Doğuş Grubu, Doğuş Gayrimenkul, Koçtaş, Aygaz, Arçelik, Nike Türkiye, TÜVTURK, Brisa, Bridgestone, Lassa, Vakko, Sabiha Gökçen Havalimanı, Avon ile Sağlığa Yolculuk, CMS, Mercer, Coface Sigorta ve Fahir Atakoğlu’na hizmet veriyor. Lobby PR ayrıca Efes Pilsen ile spor iletişimi, İş Bankası ile ise etkinlik yönetimi alanında çalışıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.