Lobby PR’a yeni medya grup koordinatörü

Lobby PR, yeni bir ismi daha kadrosuna kattı. Gazeteci...

10.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Lobby PR, yeni bir ismi daha kadrosuna kattı. Gazeteci Nazmi Belge, bundan böyle Lobby PR medya grup koordinatörü olarak görev yapacak.

1983’ten bu yana Cumhuriyet, TGRT, Tercüman, Akşam, Evrensel, Radikal, Taraf gibi gazetelerde uzun yıllar çeşitli görevlerde bulunan Nazmi Belge Haziran 2010 itibarı ile Lobby PR bünyesine katıldı.

Nazmi Belge’nin medya grup koordinatörü olarak görev üstlendiği Lobby PR halen medya ilişkileri alanında Koç Holding, Migros Ticaret A.Ş., Anadolu Sigorta, Doğuş Otomotiv, Audi, VW Binek Araç, VW Ticari Araç, Porsche, Seat, Bugatti, Doğuş Grubu, Doğuş Gayrimenkul, Koçtaş, Aygaz, Arçelik, Nike Türkiye, TÜVTURK, Brisa, Bridgestone, Lassa, Vakko, Sabiha Gökçen Havalimanı, Avon ile Sağlığa Yolculuk, Koç Üniversitesi, CMS, Mercer, Setur, Gemport, Coface Sigorta ve Fahir Atakoğlu’na hizmet veriyor. Lobby PR ayrıca Efes Pilsen ile spor iletişimi, İş Bankası ile ise etkinlik yönetimi alanında çalışıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.