Lions Health programı belli oldu

Yarışmaya başvurular 12 Aralık'ta başlıyor.

09.10.2013 - 10:23 | Ali Kuru

Lions Health programı belli oldu

Cannes Lions uluslararası yaratıcılık festivali düzenleme kurulu geçtiğimiz yıl, sağlık sektörü özelinde gerçekleştirilecek ‘Lions Health’ festivalinin duyurusunu yapmıştı. Duyuruda, iki gün sürecek bağımsız etkinlik çerçevesinde sağlık sektörü ve sürdürülebilirlik alanlarında ödüller verileceği ifade edilmişti.

Kurul, Lions Health festivalinin takvmini açıkladı. Programa göre 21 Ekim 2013’te festivalin resmi internet sitesi lions-health.com hayata geçirilecek ve bu internet sitesi üzerinden yarışma kategorileri, nasıl başvuru yapılacağı ve kayıt seçenekleri gibi bilgilere ulaşılabilecek.

Duyuruda, festival çerçevesinde düzenlenecek yarışmaya başvuruların 12 Aralık 2013’te kabul edilmeye başlanacağı belirtiliyor. Delegeler 9 Ocak 2014’ten itibaren festivale kayıt yaptırabilecek. Daha önce de duyurulduğu üzere Lions Health, 15-21 Haziran’da düzenlenecek Cannes Lions 2014’ün hemen öncesinde; 13-14 Haziran’da gerçekleştirilecek.

Lions Health ödüllerine ilişkin bir önceki duyuruda yarışmanın ödüllerinin şu kategoriler altında verileceği ifade edilmişti; Film, Baskı, Açıkhava, Radyo, Baskı & Poster Uygulaması, Direkt, Promo & Aktivasyon, Dijital, Mobil ve PR. Yeni yayınlanan duyuruda ise kategorizasyon konusunda sadece başvuruların dört ana bölüm altında değerlendireceği belirtiliyor, bu bölümlerin neler olacağı bilgisi paylaşılmıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.