MediaCat

Lions Health jüri başkanları belli oldu

Yarışma jürisini Saatchi & Saatchi Wellness ve McCann Health CCO’ları Kathy Delaney ile Jeremy Perrott yönetecek.

Lions Health jüri başkanları belli oldu

Saatchi & Saatchi Wellness küresel CCO’su Kathy Delaney ve McCann Health küresel CCO’su Jeremy Perrott, bu yıl ilk kez düzenlenecek yarışmanın jüri başkanları oldu.

The Drum‘a konuşan Delaney, “Bu yeni ve prestijli ödüllerin jüri heyetine liderlik yapacak olmaktan ötürü büyük onur duyuyorum. Lions Health, insanların yaşamlarını uzatan ve kaliteli kılan hizmetler ve ürünler konusundaki yaratıcılıkta sınırları ileriye taşıyan işlerin kendilerini gösterebilmelerini sağlayan heyecan verici bir fırsat. Görmek için sabırsızlandığım bu işlerin fark edilmelerine aracılık edecek olmak bana ilham veriyor” diyor.

McCann Health küresel CCO'su Jeremy PerrottJeremy Perrott ise “Yarışmanın ilk jüri başkanları olarak görevimiz gelecekteki tüm jüri başkanları ile evrimleşecek kriterleri ve standartları belirlemek olacak. Çalışmanızın bu festivalde değerlendirilecek olması büyük bir kazanım” diyor ve ekliyor, “Kazandıracağı değer ve yüceltim ile bir Health Lion ödülü almak büyük bir ayrıcalık olacak. Fakat, küresel ölçekteki en iyi çalışmaları sergileyecek olması nedeniyle ödüle erişmek kolay olmayacak.”

Festival çerçevesinde düzenlenecek yarışmaya başvurular 12 Aralık 2013′te kabul edilmeye başlanacak. Delegeler 9 Ocak 2014′ten itibaren festivale kayıt yaptırabilecek. Daha önce de duyurulduğu üzere Lions Health, 15-21 Haziran’da düzenlenecek Cannes Lions 2014′ün hemen öncesinde; 13-14 Haziran’da gerçekleştirilecek.

Kaynak: The Drum

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.