LG Türkiye iletişim ajansını seçti

Yeni dönemde LG Türkiye'nin bütünleşik iletişim hizmetini yürütecek ajans belli oldu.

05.03.2020 - 17:46 | MediaCat

Yeni dönemde bütünleşik iletişim hizmetini üstlenecek ajansı seçen LG Türkiye, yola 2011 yılından bu yana birlikte olduğu Caretta İletişim’le devam etme kararı aldı. Yenilenen işbirliği kapsamında Caretta İletişim, LG Türkiye’nin kurumsal iletişim çalışmalarının yanı sıra beyaz eşya ve iklimlendirme çözümleri, ev eğlence sistemleri ve mobil iletişim alanlarındaki yeni ürün ve hizmetleri için de bütünleşik iletişim hizmeti verecek.

Caretta İletişim Genel Koordinatörü Neşe Banu Akarsu, “LG Türkiye ile iş ortaklığımızın dokuzuncu yılına girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun soluklu bu değerli işbirliği sürecinde birlikte birçok başarılı işe imza attık. Bunda sinerjinin büyük rolü var. Hâlâ aynı heyecanla çalışıyoruz ve LG Türkiye’ye iletişim değeri üretmeye devam ediyoruz. Birlikte daha başarılacak çok iş ve imza atılacak çok yenilik var” açıklamasında bulunurken LG Türkiye Marka Pazarlama Müdürü Erkan Terzi işbirliğini şu cümlelerle yorumladı:

“LG Türkiye olarak, bugüne kadar yaratıcı ve kaliteli içeriklere, dikkat çekici projelere imza attik. Yolumuza, dokuz yıl boyunca bizlere her türlü desteği veren, pazarlama ekibimizin bir parçası olarak çalışan Caretta İletişim’le devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.