MediaCat

Levent Kimya’da üst düzey atama

Şirketin satış ve pazarlama direktörlüğünü üstlenecek isim belli oldu.

Farklı temizlik ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunan Levent Kimya’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Şirketin satış ve pazarlama direktörlüğü görevine Olcay Tekinarslan getirildi.

Tekinarslan, yeni görevinde Levent Kimya’nın ulusal ve uluslararası satış operasyonu ile pazarlama çalışmalarının sorumluluğunu üstlenecek. Ayrıca Levent Kimya’nın öncü markası Porçöz’ün satış ve pazarlama organizasyonu da Tekinarslan’a bağlı olarak faaliyetlerini sürdürecek.

Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlayan Olcay Tekinarslan, profesyonel kariyerine 1998 yılında Anadolu Efes’te adım attı. 24 yılı aşkın süre boyunca çalışmalarını Anadolu Efes’te sürdüren Tekinarslan, bu süreç içerisinde satış temsilcisi, satış şefi, bölge müdürü, Türkiye pazar geliştirme müdürü, Türkiye ticari pazarlama grup müdürü, Anadolu bölge satış direktörü, Marmara bölge satış direktörü poziyonlarında görev aldı. Tekinarslan, son olarak Anadolu Efes Türkiye Satış Geliştirme Direktörü olarak çalışmaktaydı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.