Lowe’e üst düzey transfer

Lowe İstanbul’a yeni ECD.

26.10.2015 - 09:56 | MediaCat

Lowe'un küresel büyümesini Naomi Troni yönetecek

3,5 yıldan beri Leo Burnett’te kreatif direktör olarak görev alan Emrah Akay, sektördeki 20’nci yılında, Lowe İstanbul’a ECD olarak atandı.

Liderliğini yürüttüğü projelerle son üç yılda yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere 60’tan fazla ödülün sahibi olan Akay atamayla ilgili olarak “Lowe İstanbul’un süper ekibinin kreatif liderliğini yapacağım için çok mutlu ve heyecanlıyım. Amacım ajansın değerli müşterilerine bu ekiple birlikte dünya çapında ses getirecek yaratıcı işler yapmak, markalarına yatırdıkları her kuruşun karşılığını her alanda fazlasıyla vermek ve ajansı yeni markalar katarak daha da büyütmek.” dedi.

leo burnett'ten lowe'e üst düzey transfer

Emrah Akay’ın ekibe katılmasından büyük heyecan duyduğunu belirten Lowe İstanbul CEO’su Ela Gökkan Savcı ise, Akay’ın gelişinin Lowe İstanbul’un başarılarını daha da artırarak sürdürmesini sağlayacağına, ajansın markalarına değer katacak ve ses getirecek güzel işlere imza atacağına dair inancının tam olduğunu söyledi.

Henüz kesin bir açıklama yapılmamakla beraber, Emrah Akay’ın yerine geçtiği Can Faga’nın ise Publicis kadrosuna katıldığı konuşuluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.