Lenovo Türkiye’nin yeni genel müdürü

Dünya Kişisel Bilgisayar pazarının lider markalarından Lenovo, Türkiye’deki faaliyetlerini...

24.04.2008 - 17:35 | MediaCat

Dünya Kişisel Bilgisayar pazarının lider markalarından Lenovo, Türkiye’deki faaliyetlerini yönetmek üzere yeni bir genel müdür atadığını açıkladı. Lenovo Güney Doğu Avrupa Başkan Yardımcısı Mathias Schaedel tarafından yapılan açıklamada, Lenovo Türkiye’nin gelişim ve yeni başarılar kazanma sürecindeki yeni liderinin, bilişim teknolojileri sektöründe 27 yıllık deneyim sahibi Faik Burhanoğlu olacağı belirtildi.

Schaedel yaptığı açıklamada: “Lenovo olarak Faik Burhanoğlu’yu ekibimizde görmekten son derece mutluyuz. Burhanoğlu’nun Türkiye teknoloji pazarındaki kapsamlı deneyimi ve yenilikçi iş anlayışı ile Lenovo’nun vizyonunu gerçekleştireceğine ve Türkiye ofisimizin geçtiğimiz yıllarda yakalamış olduğu başarılı performansı artırarak devam ettireceğine güveniyoruz. Önümüzdeki yıl Lenovo için heyecan verici bir yıl olacak; bölgedeki bilgisayar kullanıcıları için gerçek farklılıklar ve heyecan verici özelliklere sahip ürün fırsatları ile kullanıcılara erişeceğiz. Lenovo açısından Türkiye büyümekte olan bir pazar ve kuruluşumuzun Türkiye’de büyümesine yardımcı olabilecek birini aradık. Faik Burhanoğlu, 2008 yılında ve ilerleyen dönemlerde Türkiye ofisimizin gelişmesinde anahtar rol oynayacaktır.” dedi.

Bilişim sektöründe 27 yıllık bir geçmişe ve kanal deneyimine sahip olan Faik Burhanoğlu yaptığı açıklamada: “Bilişim teknolojileri sektöründe uzun yıllar çalıştıktan ve büyük bilgisayar şirketlerinin Türkiye’deki gelişim süreçlerinde önemli görevler üstlendikten sonra Lenovo’nun bir parçası olmak benim için çok heyecan verici. Bilgisayar pazarının dünya çapında liderlerinden biri olan Lenovo’nun, yaratıcı ürünleri ve dinamik ekip üyeleri ile birlikte Türkiye pazarında büyümeye devam edeceğine olan inancım tam.” dedi. Faik Burhanoğlu yeni görevine 1 Mayıs’ta başlayacaktır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.