‘Ben reklamcı olmak istiyorum’

Medyapım Akademi ve Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi Reklam Ajansı’nın işbirliğiyle...

24.04.2008 - 15:17 | MediaCat

‘Ben reklamcı olmak istiyorum’ diyen herkes için, Medyapım Akademi ve Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi Reklam Ajansı’nın işbirliğiyle gerçekleşecek olan Reklamcılık Kursu, 28 Nisan Pazartesi günü başlıyor.

Kurs eğitmenliklerini Prof. Dr. Ali Atıf Bir’in yanı sıra, Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi’nin deneyimli yaratıcıları, müşteri ekibi ve stratejistleri yapacak. Kursiyerler Temel Pazarlama, Tüketici Davranışı, Reklamın Temelleri, Reklam Stratejisi ve Yönetimi, İnteraktif Medya, Medya, Yaratıcılık, Müşteri İlişkileri ve Stratejik Planlama konularında eğitim görecekler.

Tüm üniversite öğrencileri ve mezunlarına açık olan kurs, 2 ay teorik ve 1 ay Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi’de staj olmak üzere toplam 3 ay sürecek. Dersler pazartesi günleri 18:30 – 22:30 saatleri arasında yapılacak. Stajda başarılı olan öğrencilerin staj süreleri uzatılacak, kendi fırsatlarını kendileri yaratacak.

Reklamın kalbinde, bizzat işin içinde olan eğitmenlerin vereceği Reklamcılık Kursu’na siz de katılın, bu harika mesleğe girme şansını yakalayın.

Detaylı bilgi için:

www.medyapimakademi.com

Tel: 0212-280 23 36 / 37

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.