MediaCat

Le Pain Quotidien Türkiye Honest Holding çatısı altına girdi

Gastronomi alanındaki yatırımlarına devam eden Honest Holding, markanın Türkiye’deki master franchise’ı oldu.

Le Pain Quotidien Türkiye Honest Holding çatısı altına girdi

Hizmet ağı turizmden kahveciliğe geniş bir yelpazeye uzanan Honest Holding, yeni yıla sayılı günler kala iştirakleri arasına Belçika menşeli restoran zinciri Le Pain Quotidien’i kattı.

Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci, “Kurulduğumuz günden bu yana yurtiçinde ve yurtdışında alanın öncü şirketleri arasında hizmet veriyoruz. Ödüllü şeflerin elinden çıkan eşsiz lezzetiyle gastronomi dünyasının en sevilen markalarından Le Pain Quotidien Türkiye’yi ailemize katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2022 yılında ülkemize getirdiğimiz Kolombiya’nın en kaliteli kahvesi Juan Valdez’in ardından büyümeye devam ediyoruz. Kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışımızı, Le Pain Quotidien Türkiye’nin meşhur uzun masalarındaki kalabalık sofra kültürünün samimiyetiyle sunacağız” dedi.

Tariflerinin bir sır olmadığını ancak lezzetlerinin fark yaratarak kendini belli ettiğini ifade eden Le Pain Quotidien’in Kurucusu Alain Coumont ise Türkiye’deki yolculuklarını Honest Holding ile ilerletecek olmaktan heyecan duyduklarını söyledi.

Markanın Türkiye’deki master franchise’ı olan Honest Holding, 5 yılda 10 yeni Le Pain Quotidien şubesi açmayı hedefliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.