LC Waikiki’ye yeni genel müdür

Yenal Gökyıldırım, Yurtiçi Mağazacılık Genel Müdürlüğü görevini de üstlenecek.

09.12.2014 - 11:06 | MediaCat

LC Waikiki’de Şubat 2013’ten bu yana Uluslararası Mağazacılık Genel Müdürü olarak görev yapan Yenal Gökyıldırım, Aralık 2014 itibariyle Yurtiçi Mağazacılık Genel Müdürlüğünü de yürütecek.

Profesyonel iş hayatına 1988 yılında Singapur Havayolları’nda başlayan Yenal Gökyıldırım, sırasıyla DAF Trucks VM, 3M ve Honda gibi uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 1997-2011 yılları arasında 14 yıl süre ile Philips’te çeşitli pozisyonlarda görev yapan Gökyıldırım şirkette son olarak Batı Avrupa ve Kuzey Amerika’dan sorumlu Başkanlık görevini yürüttü. 2011 yılında yurda dönüp Türkiye’nin öncü İnternet şirketi Doğan Online’da CEO olarak görev yaptı.

“İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ile hareket eden LC Waikiki 2010 yılından beri moda perakende sektöründe Lovemark seçiliyor ve yurt dışında 22 ülkede 100’ün üzerinde, Türkiye’de 400’e yakın mağazada 25.000 civarı çalışanı ile müşterileriyle buluşmanın mutluluğunu yaşıyor.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.