Lassa ralli pilotu arıyor

Türkiye’de üretilen ilk yarış lastiğiyle 2008 yılındaki 5 şampiyonluğun ardından, 2009 sezonunda yurtdışında yarışan Lassa, ‘Ralli Pilotu’ arıyor...

16.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’de üretilen ilk yarış lastiğiyle 2008 yılındaki 5 şampiyonluğun ardından, 2009 sezonunda yurtdışında yarışan Lassa, ‘Ralli Pilotu’ arıyor.

Lassa, www.rallipilotuaraniyor.com sitesinden yeni oyununu oynayan ralli tutkunlarına sürpriz hediyeler veriyor. Oyunu bitirenlerin arasından belirlenecek 15 isim, bir ralli aracının co-pilot koltuğunda, bu deneyimi yaşama fırsatı bulacaklar.

2002 yılında hayata geçirdiği Yarış Lastikleri Projesi’yle Türkiye’nin ilk FIA onaylı yerli yarış lastiğini üreten ve 2008 yılında elde ettiği 5 şampiyonlukla başarısını perçinleyen Lassa, ralli tutkunları için özel bir oyun hazırladı; Ralli Pilotu Aranıyor.

Oyunun başından sonuna kadar, Volkan Işık yanınızda
www.rallipilotuaraniyor.com adresinden girilen oyun, ‘Hazırlık’, ‘Garaj’ ve ‘Ralli Etabı’ olmak üzere üç ayrı bölümden oluşuyor. Oyunun her anında Lassa Rally Team Takım Direktörü Volkan Işık, Lassa Rally Team’in test pilotu olmak isteyen kullanıcıya bilgi ve yön vererek oyunun bitirilmesine yardımcı oluyor.

Her bölümde ayrı bir yeteneğinizi keşfedin
Pek çok özel efekt ve 3D modellemenin yer aldığı oyunun ‘Hazırlık’ bölümünde kullanıcının motorsporları bilgisini ölçen 10 farklı soru soruluyor. 10 sorudan 5 tanesini doğru yanıtlayan kullanıcı, garaj etabına geçme hakkı kazanıyor. ‘Garaj’ bölümünde oyuncu, Lassa’nın ralli aracı Fiat Grande Punto’nun yol lastiklerini ralli lastikleriyle değiştirerek, aracı ralli etabına hazırlıyor. Kullanıcının bir sonraki bölüme geçmesi için bu bölümü belirli bir sürede bitirmesi gerekiyor. ‘Ralli Etabı’nda ise, kullanıcı direksiyonun başına geçiyor ve yan koltuğunda yer alan Volkan Işık’ın komutlarından da yardım alarak, etabı bitirmeye çalışıyor. Bu bölümde kullanıcının ekranın alt tarafında beliren butonlara doğru zamanda basması ve aracı kontrol etmesi gerekiyor.

Önce bilgisayarda, sonra gerçek bir yarış aracında ralli tecrübesi
Oyunu bitiren ralli tutkunlarını özel sürpriz hediyeler bekliyor; oyunu bitiren her 251. kişiye Lassa Ralli Aracı’nda co-pilot’u olma deneyimi hediye edilecek. Talihliler Lassa Ralli Team tarafından düzenlenecek Co-Drive aktivitesinde, gerçek bir ralli heyecanı yaşayacaklar. Ayrıca, her 1001. kişiye Sony PlayStation 3, oyunu oynayan her 501. kişiye Garmin GPS Navigasyon Cihazı ve oyunu arkadaşına gönderen her 1001. kişiye Lassa Rally Team anahtarlığı ve şapka hediye edilecek.

Pure New Media tarafından tasarlanan oyunun teknik üretimi Balina tarafından gerçekleştirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.