MediaCat

Aksigorta’da yeni atama

Sigorta sektörünün lider kuruluşlarından olan ve müşterilerine dünya standartlarında hizmet veren Aksigorta…

Aksigorta’da yeni atama

Sigorta sektörünün lider kuruluşlarından olan ve müşterilerine dünya standartlarında hizmet veren Aksigorta, müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek, hem müşteri hem de satış kanallarına farklı hizmetler sunabilmek için yeniden yapılanıyor.  Bu doğrultuda, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna Zerrin Ekşioğlu atandı. Ekşioğlu, Hazine Müsteşarlığı’nın onayını takiben 1 Kasım 2009’da görevine başlayacak.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü mezunu olan Ekşioğlu, 2001 – 2003 yılları arasında Sabancı Holding bünyesinde İş Geliştirme Uzmanı olarak görev aldı. 2003 yılından itibaren 4 yıl boyunca ise Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’de Bağımlılık Programları Müdürlüğü görevini yürüttü. Zerrin Ekşioğlu, son olarak 2006 yılında ZE Marka ve İletişim Danışmanlık Şirketi’ni kurarak iletişim danışmanlığı alanında hizmet verdi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.