MediaCat

Küçük kararlar büyük etkiler

Honest Tea’den tüketiciyi sorgulamaya yönelten bir kampanya.

Küçük kararlar büyük etkiler

İster büyük ister küçük olsun, hemen her gün sayısız karar veriyor, çoğu tercihimizi de derinlemesine düşünmeden, en yakın sonuç ya da sonuçlarını gözeterek yapıyoruz.

Coca-Cola’nın alt markalarından Honest Tea ise yeni reklam kampanyasında hayatımızın her anına tıpkı nefes alışverişimiz gibi yayılan ve sıradışı hiçbir yanı yokmuş gibi görünen kararlardan birini, içecek tercihlerini ele alarak, küçük kararların büyük sonuçlarını gözler önüne seriyor.

Passion Animation Studios yönetmenleri Mark Waring ve Anna Mantzaris’in yönettiği stop motion filmde bir anneyi merkezine alan marka, annenin Honest Tea tercihinin, çocuklarının şeker tüketiminin azalmasından Honest Tea tedarikçilerinin yaşamına kadar yayılan etkilerini aktarıyor.

Honest Tea’nin doğallık söylemine uygun olarak, filmde yer alan nesneler de kağıt, pamuk, odun ve keçe gibi doğal materyallerden oluşturulmuş.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.