Kristal Elma tören tarihi belli oldu

'Elma dersem çık!' sloganıyla duyurulan Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması 1500’ü aşkın konuk ağırlayacak...

24.05.2010 - 00:00 | MediaCat

22. Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması 30 Haziran’da İstanbul Boğazı’nın en gözde mekanlarından olan  Suada’da yapılacak görkemli bir törenle sahiplerini bulacak. Tören, tamamen yenilenen ve üstü açılabilen salonda yapılacak.

Kristal Elma Ödül Töreni’nde Baba Zula sahne alacak. Her yıl reklam sektörünü bir araya getiren törenin sunuculuğunu bu yıl Demet Evgar-Emre Karayel ikilisi yapacak. Reklam dünyası için kutlama  niteliğinin yanı sıra, önemli bir sektörel buluşma ortamı da sağlayan Kristal Elma gecesi,  DJ performansı, eğlence ve dans dolu Kristal Parti ile devam edecek.

Kristal Elma Ödül Töreni’nde 2010 AKB Ajansı’nca fonlanan, TTNET ana sponsorluğunda Reklamcılık Vakfı tarafından düzenlenen Call4Istanbul Avrupa İnteraktif Reklam Yarışması kazananı ile dereceye girenleri de aynı gece açıklanacak.

Televizyon, Basın ve Çok Mecralı Kampanya dalında verilen büyük ödüllere, Dijital ve Yaratıcı Medya büyük ödüllerinin eklenmesiyle, bu yıl büyük ödül sayısı 5’e çıktı.Ana Seçici Kurul Başkanı Kurtcebe Turgul olurken, Yaratıcı Medya kategorisi Başkanı Demet İkiler ve Dijital Kategorisi Başkanı Hakan Birgül oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.