Kristal Elma son ödüllerini de dağıttı

Törende Büyük Ödüllerin yanı sıra Özel Ödüller de sahiplerini buldu.

27.09.2013 - 22:23 | Tuğba Özögretmen

Kristal Elma'nın son ödül gecesinde Büyük Ödüllerin yanı sıra özel ödüller de sahiplerini buldu.

Bu yıl ödüllerin iki ayrı gecede dağıtıldığı 25’inci Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nin ikinci ödül töreni de gerçekleşti. santralistanbul‘da düzenlenen gecenin sunuculuğunu Ece Üner üstlendi. Gecede, önceki günden farklı olarak Film, Basın, Kampanyalar ve Entegre Kampanyalar kategorilerindeki kazananlar Büyük Ödül ile onurlandırıldı.

Film-TV kategorisinde Büyük Ödülü alan isim Şekerbank için yaratılan ‘Eko Kredi’ kampanyasının ‘Ruslar’ isimli filmiyle Concept olurken, Basın kategorisinde Markom Leo Burnett‘in McDonald’s için hazırladığı ’12’den 3’e’ çalışması Büyük Ödül‘e layık görüldü.

Kampanya ve Entegre Kampanyalar kategorisinin Büyük Ödülü ise Digiturk için hazırlanan ‘Futbol Aşkı’ kampanyası ile Medina Turgul DDB‘nin oldu.

Gecede ana kategorilerin yanı sıra Volkswagen‘in sponsorluğunda ThinkBlue Özel Ödülü de sahibini buldu. Concept, Şekebank için hazırladığı ‘Eko Kredi / Farkında değilsiniz’ kampanyası ile bu özel ödülün de sahibi oldu.

Ödül kazanan çalışmaların tam listesini buradan indirebilirsiniz [PDF: 350 KB].

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.