Kreatiflerin gözünden efsane reklamlar: Ufuk Işık

Serimiz Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık'ın efsane reklamıyla devam ediyor.

03.11.2017 - 11:45 | Arzu Nilay Kocasu

Kreatiflerin gözünden efsane reklamlar: Ufuk Işık

6 – 10 Kasım 2017’de sektörün önde gelen isimlerini Zorlu PSM’de buluşturmaya hazırlanan Brand Week Istanbul‘un da odağına aldığı “efsane” temasından hareketle MediaCat Online’da başladığımız “Kreatiflerin gözünden efsane reklamlar” video dizisi, Wanda Digital Yönetici Ortağı Burçak Günsev, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Movida Ajans Başkanı Oğuzhan Akay, Punch Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, BLAB Kurucusu ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, Rafineri Kreatif Grup Direktörü Setenay Özcan Yıldırım, C-Section Ajans Başkanı ve Kreatif Direktörü Enis Orhun, Happy People Project Kurucu Ortağı ve Ajans Başkanı Yaşar Akbaş ve Alametifarika Kreatif Direktörü Ozan Özüm Özbey‘in ardından Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık ile devam ediyor.

Ülkemiz reklamcılık sektörünün önde gelen isimlerine kendilerine göre tüm zamanların en iyi reklamını sorduğumuz ve efsane reklamlarının hangisi olduğunu gerekçeleriyle birlikte dinlediğimiz serinin bugünkü konuğu Ufuk Işık’a göre tüm zamanlara damgasını vurmuş efsane reklam için buyurun.

Türkiye’deki yasal düzenlemeler gereği içki markalarının reklamlarını maalesef yayınlayamıyoruz. Daha önce izlemeyenler ve/veya tekrar izlemek isteyenler, Newcastle Brown Ale’in No Bollocks kampanyasının vaka videosuna buradan ulaşabilirler.

Aldıkları kararlar ve ortaya koydukları işlerle kitleleri peşinden sürükleyen, toplulukların fikirlerini değiştiren ve insanlığa taze bakış açıları kazandıran isimlerin deneyimlerini izleyicilerle paylaşacakları Brand Week Istanbul’a ilişkin tüm detaylara ve etkinlik programına Brandweekistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

KÜNYE

  • Video: Mehmet Aras

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.