MediaCat

Ozan Özüm Özbey’in Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2017 favorilerini paylaşıyor.

Ozan Özüm Özbey’in Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17-24 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak geçen yıl ilkini yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Wanda Digital Kreatif Direktörü Enis Baruh, Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Alametifarika Kreatif Direktörü Odisseas Sevsevme, Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık, Manajans/JWT Kreatif Direktörü Sami Basut, Puck Global Kreatif Direktörü Haluk Erkmen, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Punch Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, MullenLowe İstanbul ECD’si Emrah Akay ve Ogilvy & Mather İstanbul ECD’si Selim Ünlüsoy‘un ardından Alametifarika Kreatif Direktörü Ozan Özüm Özbey ile devam ediyoruz.

İşte Ozan Özüm Özbey’e “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dedirten kampanyalar…

Refugee Nation – Amnesty International

Ajans: Ogilvy New York

Kariyerinin zirvesine ulaşmaya bir adım kalmışken sahipsiz kalmanın nasıl bir duygu olduğunu anlamak zor. Olimpiyatların zirvesine çıktığında okunacak bir marşın ya da göndere çekilecek bir bayrağın olmamasını da.

Ogilvy New York dünyanın sahipsizleri, yalnızları için bir aidiyet yarattı. Bunu da bu sahipsizlerin yeteneğini kullanarak yaptı. Can yeleğinden yapılan bayrak vurucu çünkü biraz şanssız bir senaryoda, sırtlarında taşıyacakları bu bayrak onları sonsuzluğa uğurlayabilirdi. Etkisini bilmem, duygusuna kefilim.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.