Emrah Akay’ın Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2017 favorilerini paylaşıyor.

06.06.2017 - 10:06 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Emrah Akay'ın Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17-24 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak geçen yıl ilkini yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Wanda Digital Kreatif Direktörü Enis Baruh, Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Alametifarika Kreatif Direktörü Odisseas Sevsevme, Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık, Manajans/JWT Kreatif Direktörü Sami Basut, Puck Global Kreatif Direktörü Haluk Erkmen, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram ve Punch Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça‘nın ardından MullenLowe İstanbul ECD’si Emrah Akay ile devam ediyoruz.

“Bu sene ‘Şu iş kesin ödül alır’ tahminleri yerine biraz daha iddialı tahminler yapıp Grand Prix’leri bilmeye çalışalım bakalım…” diyen Emrah Akay’ın favori kampanyaları için buyurun…

Cook This Page – IKEA

Ajans: Leo Burnett, Toronto

Markanın ruhuna uygun, basit, çok yaratıcı iş. Promo&Activation’da Grand Prix alır. Yanına birkaç Altın, Gümüş falan da koyar.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3 4 5

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.