MediaCat

Kreatifleri yaratıcı liderlere çevirmek

New York Festivali Büyük Jüri üyelerinin Helga ve Michael Conrad Bursu’na hak kazanmalarını sağlayacak anlaşma

Kreatifleri yaratıcı liderlere çevirmek

Bu yıl 56’ıncısı düzenlenecek olan ve dünyanın en iyi reklamlarını ödüllendiren New York Festivali Uluslararası Reklamcılık Ödülleri, New York Festivali Büyük Jüri üyelerinin Helga ve Michael Conrad Bursu’na hak kazanmalarını sağlayacak Berlin School of Creative Leadership’le yaptığı ortaklığı duyurdu.

Uluslararası ödül grubunun başkanı Michael O’Rourke anlaşmayı şöyle yorumladı: “Reklam sektörü müthiş bir hızla gelişiyor, sürekli öğrenmek ve uyum sağlamak büyük önem kazanıyor. Berlin School’un New York Festivali Jüri üyelerine verdiği Helga ve Michael Conrad Bursu kendisini sektörün standartlarını yükseltmeye ve bunun sonucu olarak daha güçlü ve yaratıcı bir liderlik oluşturmaya adamıştır. Biz de yöneticilerimizle ve büyük jüri üyelerimizle bu öncü çalışmanın parçası olmaktan onur duyuyoruz.”

Günümüzde yaratıcılık gerektiren tüm sektörlerde etkili liderlik hayati önem taşıyor. Berlin School’un misyonu “kreatifleri yaratıcı liderlere çevirmek”; vizyonu ise “her yaratıcı işte yaratıcı bir yöneticinin olmasını sağlamak”.

Bu burs New York Festivali Uluslararası Reklamcılık Ödülleri Yönetici Jürisine ve Büyük Jüri üyelerine Berlin School’un yarı zamanlı, global “Executive MBA Creative Leadership” adlı programına katılma fırsatı sunuyor. Burs sahibi, Berlin’de 10 Mart 2013’te başlayacak EMBA programına katılmak üzere 53 bin Euro okul harcı alacak. Çalışma koşulları yoğun olan yöneticiler için tasarlanmış program Berlin, ABD ve Asya’da yapılacak iki haftalık 5 ayrı üniteyle bir yıldan iki yıla kadar tamamlanabilecek.

Helga ve Michael Conrad Bursu için son başvuru tarihi 1 Kasım 2012. Kazanan aday 15 Kasım 2012’de duyurulacak. New York Festivali Uluslararası Reklamcılık Ödülleri Jüri Üyeleri (hem öncekiler hem şimdikiler) kendi ajanslarından bir lideri aday gösterebilecek ya da kendileri başvurabilecekler.

Ayrıntılı bilgi edinmek isteyenler şu adresi inceleyebilirler.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.