Kramp’a taze kan

Ajans, kreatif ekibine Zeynep Karakaşoğlu'nu kattı.

11.04.2018 - 15:42 | MediaCat

Kramp'a taze kan

Geçtiğimiz yılın Şubat ayında aldığı karar ile 10 yıldır çalışmakta olduğu TBWA\ISTANBUL’dan ayrılan Zeynep Karakaşoğlu, kariyerine Kramp bünyesinde kreatif direktör olarak devam etme kararı aldı.

Kramp Ajans Başkanı Ahmet Akın, konu ile ilgili değerlendirmesinde, Karakaşoğlu’nun katılımı ile birlikte ajanslarında yeni bir dönem başladığını, kariyerinde önemli kampanyalara imza atan Karakaşoğlu’nun kreatif direktörlük pozisyonuna gelmesi ile birlikte 2018 ve sonrasında hayata geçirecekleri yeni projeler için şimdiden çok heyecanlı olduklarını belirtti.

Reklamcılığa Güzel sanatlar bünyesinde başlamasının ardından, sırasıyla Rafineri, Alametifarika, DDB&Co’da çalışan Zeynep Karakaşoğlu, son olarak TBWA\ISTANBUL’da kreatif direktör olarak görev alıyordu.

Karakaşoğlu’nun 16 yıllık kariyerinde çalıştığı markalar arasında Hopi, Boyner, Carrefour, TTNET, Tivibu, Beko, McDonald’s, Hürriyet, Koton&Koton Kids, IKEA, MINI, Landrover, Turkcell, Axess Card, Hepsiburada, Finansbank, CardFinans ve Shubuo gibi markalar yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.