Akbank Caz Festivali tişörtünü Facebook’ta seçiyor

21. Akbank Caz Festivali'nde müzisyenler ve festival ekibi tarafından giyilecek olan festival tişörtünün tasarımı Facebook'ta yapılacak bir yarışma ile belirlenecek.

08.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Müzikseverlerin yakından izlediği Akbank Caz Festivali bu sene 21. kez düzenleniyor. Her sene binlerce kişinin takip ettiği, izlediği ve görev aldığı festival bu sene müzikseverlerin dışında tasarım ve sosyal medya meraklılarınında ilgisini çekecek bir yarışma ile başlıyor.

21. Akbank Caz Festivali’nde müzisyenler ve festival ekibi tarafından giyilecek olan festival tişörtünün tasarımı Facebook’ta yapılacak bir yarışma ile belirlenecek.

Facebook kullanıcılarının oylarıyla gerçekleştirilecek olan yarışma Akbank Caz Festivali’nin ruhunu yansıtabilecek, amatör ya da profesyonel şekilde tasarım ile uğraşan herkesin katılımına açık.

21. Akbank Caz Festivali’nin resmi tişörtü olacak ödüllü tasarım, festival boyunca sanatçılar ve çalışanlar tarafından giyilecek. Tişörtün tasarımcısı 22 Ekim’de gerçekleşecek Caz konserine 2 kişilik bilet ve sürpriz ödüllerin sahibi olacak. Kazanan tasarıma oy verenler arasından yapılacak çekiliş sonucunda 50 kişi de ödüllü tişörtü kazanacak.

www.facebook.com/AkbankSanat adresinden başvuru yapılabilen yarışmaya son katılım tarihi 6 Eylül.