Kooperatifler internetle geri dönüyor

İnternette ürün ve hizmet almak isteyenleri biraraya getiren firsatciyiz.com elektronik, hazır giyim, aksesuar derken artık ev de satacak...

08.04.2010 - 00:00 | MediaCat

İnternette ürün ve hizmet almak isteyenleri biraraya getiren firsatciyiz.com elektronik, hazır giyim, aksesuar derken artık ev de satacak.

Firsatciyiz.com’un bağlı olduğu youtholding’in Chief Youth Officer (CYO)’ı Emrah Kaya, e-ticarette yeni bir dönemi başlattıklarına dikkat çekti. Kaya bir gayrimenkul firmasıyla görüştüklerini söylerken altyapılarının ev satmaya uygun olduğunu açıkladı.  Kaya, “Bu konuda gayrimenkul firmalarıyla görüşme halindeyiz. Projeye ilişkin kredi konusunda bankalarla görüşmelerimiz de devam ediyor” dedi.

Türkiye’de pek çok ailenin ev sahibi olmasını sağlayan kooperatif mantığı internet üzerinde hayata geçireceklerini vurgulayan Kaya,  inşaat firmalarının reklam ve tanıtım gideri yapmaması dolayısıyla tüketiciye bu yolla daha ucuza konut sunabileceklerini söyledi.

firsatciyiz.com e-ticaret anlayışını değiştirdi

firsatciyiz.com ile internet üzerinde toplu alım gücü oluşturduklarına dikkat çeken Kaya, bu sayede alıcılarını pazarlık gücüne sahip olduklarına dikkat çekti.  Bu fikrin dünyadaki e-ticaret anlayışını değiştireceğini anlatan Kaya, “Bugüne kadar işi hep arz yönetiyordu, artık talep yönetiyor. Fiyatı tüketicinin belirlediği internet üzerindeki tek e-ticaret fikri firsatciyiz.com” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.