‘1 Kadın 1 Erkek’ internette de kazandırıyor

ING Bank yeni reklam kampanyasını şimdi de internete taşıyor ve web sitesi üzerinden düzenlediği yarışma ile hediyeler kazandırıyor...

08.04.2010 - 00:00 | MediaCat

ING Bank yeni reklam kampanyasını şimdi de internete taşıyor ve web sitesi üzerinden düzenlediği yarışma ile hediyeler kazandırıyor.

“1 Kadın 1 Erkek 1 Banka” yarışmasında amaç, Zeynep (Demet Evgar) veya Ozan’a (Emre Karayel) oy vermek ve oy verilen karakterin kazanması için daha çok katılımcıyı web sitesine davet ederek kazanma şansını arttırmak. 30 Nisan 2010 tarihine kadar devam edecek yarışmada kazananlara Sony Bravia 37” LCD TV veya gidiş dönüş uçak bileti dahil Antalya Adam&Eve Otel’de çift kişilik tatil hediye edilecek.

www.1kadin1erkek1banka.com adresi üzerinden ulaşılabilecek yarışmada, katılımcılar “ING Bank’tan 2.000 TL Avans Bonus’unuzla siz ne alırdınız?” sorusuna cevap arıyorlar. Zeynep tatile gitmek isterken, Ozan yeni bir televizyon almak istiyor. Katılımcılar ise Zeynep veya Ozan karakterini seçtikten sonra web sitesine Facebook hesabından bağlanıyor, kazanma şansını artırmak için Facebook arkadaşlarını yarışmaya devam ediyor. Yarışma sonunda, kazanan karaktere oy veren ve en çok arkadaşını davet eden kişi, seçtiği karakterin hediyesini kazanıyor.

ING Bank İnternet Bankacılığı Bölüm Müdürü Caner Rodoplu konuyla ilgili olarak, “Web sitemiz yaklaşık 1 ay gibi bir süre zarfında 10 kişilik bir ekip tarafından hazırlandı. Sitenin flash animasyonu ve Facebook üzerinden gerçekleştirilen oylama sistemi için uzman bir yazılımcı ekibi çalıştı. Sitede kullananılan fotoğraflar için Demet Evgar ve Emre Karayel ile bir gün boyunca fotoğraf çekimi yapıldı. Renkli ve farklı bir hikaye atmosferi yaratmak amacıyla fotoğraflar üzerinde oynamalar yapıldı ve cut out animasyonlar hazırlandı. Web sitesini hazırlarken ziyaretçilerin de keyif alacağı, onlara ING Bank’ın enerjisini yansıtacağı bir dünya yaratmaya özellikle büyük önem verdik. Biz siteyi hazırlarken çok eğlendik, eminiz ki ziyaretçilerimizde çok eğlenecekler ve keyif alacaklar” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.