Ciner Grubu’na açtığı işe dönüş davasını kazandı

Ciner Grubu'nun kapattığı dergide çalışan bir editör yargı yolu ile görevine dönüyor. Ciner Grubu'nun kapattığı dergide çalışan bir editör yargı yolu ile görevine dönüyor.

08.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Ciner Grubu’nun kapattığı dergide çalışan bir editör yargı yolu ile görevine dönüyor. Ciner Grubu’nun kapattığı dergide çalışan bir editör yargı yolu ile görevine dönüyor.
 
Eylül ayında ekonomik kriz gerekçesiyle kapatılan Ciner Grubu dergilerinden Brava Casa Dergisi editörü Işıl Göreci, İstanbul Beyoğlu 2. İş Mahkemesi’nde vekili Av. Gökhan Küçük aracılığıyla açtığı işe iade davasını kazandı. Bu tip davaları kazanan çalışanlar, ya işveren tarafından aynı şartlarla işe devam ettiriliyor ya da 8 brüt maaş ödemisiyle yeniden işten çıkarılıyor…
 
Ayrıca, Beyoğlu 1. İş Mahkemesi’nde Ciner Grubu aleyhine devam eden diğer davalarda da bilirkişi raporları çalışanlar lehine geldi. Bu davaların da Mayıs ayı içerisinde karara bağlanması bekleniyor. 
 
medyatava.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.