MediaCat

Koltuk altlarına özgürlük

Dove kadınları koltuk altı kaynaklı endişelerden kurtulmaya çağırıyor.

Unilever’in kişisel bakım markası Dove, toksik güzellik trendlerine meydan okuyan kampanyalarına bir yenisini New York Moda Haftası öncesinde, kadınların koltuk altı kaynaklı endişelerini gidermeyi hedefleyen #FreeThePits ile ekliyor.

Markanın araştırmasına göre her 10 kadından sekizi koltuk altlarının görüntüsünden, hissinden ve terlemesinden hoşlanmıyor; her 10 kadından altısı da başkalarını koltuk altlarından ötürü yargılıyor. Aynı zamanda moda haftasıyla aynı dönemde şehirde hava sıcaklığı yükselişe geçiyor ve pek çok kadın bu havalarda koltuk altlarına dair endişelerinden ötürü istedikleri gibi giyinmekten çekiniyor. Dove ve Ogilvy’nin bu verilerden hareketle hayata geçirdiği #FreeThePits, beden olumlamayı şehrin “altında”, metroda gündeme taşıyor.

New York’ta birçok metro istasyonunda 16 Eylül’e kadar boy gösterecek ilanlarda, seyahat ederken özgüvenleriyle koltuk altlarını gizleme kaygısı gütmeyen kadınların fotoğrafları yer alıyor.

Dove 7 Eylül tarihinde Chelsea Plaza’da katılımcılara ücretsiz Dove koltuk altı kiti dağıtacağı interaktif bir pop-up’a ev sahipliği de yapacak. Marka, sosyal medyada herkesi Dove hesabını etiketleyerek ve #FreeThePits etiketini kullanarak kendi öykülerini paylaşmaya ve koltuk altı kalıplarına meydan okumaya çağırıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.